A szerk. (34)
Ajánló (891)
Azfeszt (5)
Balaton Music Wave (3)
BalaTone Fesztivál (30)
Belvárosi Fesztivál (1)
Budai Gourmet (4)
EFOTT (13)
Fehérvári Zenei Napok (3)
Félsziget Fesztivál (6)
Fishing on Orfű (22)
Free Fest - TOTAL (6)
Fridge Fesztivál (3)
Gyerek Sziget (1)
Hegyalja Fesztivál (58)
Heineken Balaton Sound (78)
Interjú (41)
Komolyan szeretjük (24)
Művészetek Völgye (27)
Nagy Skaland (8)
NemFeszt (513)
PAFE (20)
Park (3)
Part (5)
Roskilde (7)
Serceg (17)
Stargarden (7)
Szegedi Ifjúsági Napok (96)
Szerzőink (41)
Sziget Fesztivál (471)
Színház (35)
Végállomás: világhír (2)
Veszprémi Utcazene Fesztivál (13)
Világveleje Fesztivál (3)
VOLT Fesztivál (76)
Zöld Pardon (50)Otthon punnyadók figyelem!!! Kisütött a nap a Balaton partján. Mit jelent ez? Irány a zánkai Gyermek és Ifjúsági centrum!!! Csak téged vár a BalaTONE-i nyár!!!
A tegnap esti nem túl rózsás időjárás helyzet után, ma egy teljesen új nap kezdődött! A déli felkeléskor még felhős volt az ég, esett is kicsit az eső. De hál' Istennek a felhők elmentek és hét ágra süt a nap.
Olyan a fesztiválkép, mint a természet tavasszal. Ahogy kicsit kisüt a nap, az emberek kibújnak a sátrukból és megtelik emberekkel az feszt területe.
Reggel tíz óra óta élvezhetjük a Lesz Rádió helyi adását. Interjúkat hallhattak a TONE-olok többek közt a Fundango Waterjump egyik bátor résztvevőjével. Továbbá fontos, közérdekű dolgokról informál minket a rádió, a változatos zenei kínálata között.
A tegnap már említett Fundango Waterjump sáncon ma elkezdődtek a szabadedzések. A körülbelül húsz fős fiúkból és lányokból álló csapat tagjai egymás után csúsznak a lejtőn, hogy a végén megmutassák a közönségnek mire is képesek a levegőben. Ki több, ki kevesebb sikerrel figurázik. Mindenesetre látványos az olykor kétszer szaltózó, keresztbe tartott síléccel lévő emberke látvány, ahogy becsobban a Balatonba.
A meghirdetett strandröpi bajnokság is javában zajlik már. Csak úgy vetődnek a labda után a lelkes játékosok, hogy nehogy az ő térfelükön essen le a játékszer. Süt a nap, tegnap mondtam, hogy majd ma felfújják a vízifoci pályát. Igazam lett. Akartam játszani, de csak három vagy négy fős csapattal lehet. Sebaj, majd szerzek magam mellé még embereket.
Jelentem a fesztivál beindult teljes gőzzel, a zenekarok próbálgatják hangszereiket, szóval beállnak az esti koncertekre. Egy kis kedvcsináló annak, aki még gondolkodik, hogy lejöjjön-e: A következő két napban lesz még Kowalsky meg a Vega, Beatsteaks (GER), Tankcsapda, Alvin és a Mókusok, PASO, Quimby... csak, hogy a legnagyobbakat említsem! De a biciklisekről és a deszkások bemutatóiról se feledkezzünk meg...!!!
Szóval ne tessék gondolkodni, mindenki jöjjön Zánkára, hogy megzenésített kalandban legyen része.
)A szövegben nem lehet HTML-t használni, a linkeket pedig automatikusan aláhúzzuk. Az email cím megadása kötelezõ, de az oldalon nem jelenik meg. Ha van felhasználóneved, itt bejelentkezhetsz.
Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.
Nem hittem volna, hogy ilyen jó kis fesztivál kerekedik ki Zánkán. Megmondom őszintén, nem hittem benne, de csütörtök és péntek rendben volt.