A szerk. (34)
Ajánló (891)
Azfeszt (5)
Balaton Music Wave (3)
BalaTone Fesztivál (30)
Belvárosi Fesztivál (1)
Budai Gourmet (4)
EFOTT (13)
Fehérvári Zenei Napok (3)
Félsziget Fesztivál (6)
Fishing on Orfű (22)
Free Fest - TOTAL (6)
Fridge Fesztivál (3)
Gyerek Sziget (1)
Hegyalja Fesztivál (58)
Heineken Balaton Sound (78)
Interjú (41)
Komolyan szeretjük (24)
Művészetek Völgye (27)
Nagy Skaland (8)
NemFeszt (513)
PAFE (20)
Park (3)
Part (5)
Roskilde (7)
Serceg (17)
Stargarden (7)
Szegedi Ifjúsági Napok (96)
Szerzőink (41)
Sziget Fesztivál (471)
Színház (35)
Végállomás: világhír (2)
Veszprémi Utcazene Fesztivál (13)
Világveleje Fesztivál (3)
VOLT Fesztivál (76)
Zöld Pardon (50)
Tizenhárom kilométerre Pécstől
és száznyolcvanöt kilométerre Budapesttől,
JÚNIUS 18-án indul és három napon
át tart Magyarország legbarátságosabb fesztiválja, a Fishing on
Orfű Alterfeszt.
Háromszáz forintos sör, nyolcvan fellpő a három nap alatt a hat színpadon, közös horgászat, nagy kirándulások, bio-karaoke és bio-chill-out és egy szörnyvadászat - Baranya megye festői kis falujában, Orfűn immár másodszor várja a fesztiválozókat a Fishing on Orfű Altrfeszt.
Orfű község egy kis gyöngyszem, és a környék is számos lehetőséget nyújt az aktív pihenésre. Az üdülővendégek szórakozását, kikapcsolódását és pihenését szabadvízi és kiépített strandok, sportpályák, lovardák, illetve a tavakon horgászati, kajakozási, vitorlázási és csónakázási lehetőség szolgálja. Látványosság a Kemencés Udvar és Tájház, mely kivételes néprajzi gyűjteménnyel rendelkezik, az Orfűi Malommúzeum és a Vízfő Forrás a tanösvénnyel. Lehetőség nyílik a Mecsek egyedülálló barlangrendszerében való kalandtúrázásra. Otthon érezhetik magukat a vadászat és a kirándulás szerelmesei is. 10 km-es körzetben termálvizes fürdési lehetőség található Magyarhertelenden és Sikondán. Abaligeten cseppkőbarlang és Denevérmúzeum látogatható.
Ezt az
idillt egészíti ki a fesztivál kiváló zenekarokkal a tizenhat hektáron
elterülő rendezvényen, amin több mint 20 ember megfesztett munkájával
épül fel majd a fesztivál. Hét vendéglátó egység biztosítja
majd a éhes és szomjas vendégeknek az ellátást, olcsó sörrel,
4-600 forintos egytálételekkel. A békés fesztiválozókat kb. 60
biztonsági ember és féltucatnyi egészségügyis vigyázza ha kell,
de inkább nem, hisz egy ilyen barátságos helyen mi rossz is történhetne
az emberrel.
Az mr2 Petőfi Nagyszínpadon a hazai élvonal adja egymásnak a mikrofont Péterfy Boritól a Kiscsillagig, a Heaven Street Seventől a Kistehén Tánczenekarig és fellép majd a műfaj két zászlóshajója, a Kispál és a Borz valamint a Quimby zenekar is. De itt lép színpadra a Psycho Mutants From The Planet Billy-ből Psycho Mutants-ra egyszerűsített nevű pécsi illetőségű zenekar is.
A PEN nagyszínpadon - mely váltva játszik a másik nagyszínpaddal, hogy semmiről sem maradjon le a nagyérdemű - tizennyolc zenekar lép fel a három nap alatt, így a NemJuci, a Kaukázus, a Kutya Vacsorája, a Vad Fruttik és itt köszönthetjük a külföldi vendégeket is: Washington Dead Cats Franciaországból, Titty Twisters Orchestra Olaszországból és az Eat More Plastic Németországból.
A BOMBA szanpad is komoly felhozatalt ígér: Amber Smiths, BELGA, Ludditák, Irei Maffia, Erik Sumo, Zagar - csak néhány név a felhozatalból.
Új helyszín az Alexandra Kultúrszínpad, ahol Budapest Bár, Zuboly és Csík zenekar feat. Lovasi produkciók ejtik ámulatba a hallgatóságot. A fellépő zenekarokon túl ez a helyszín ad teret a Fishing On Orfű két új fejlesztésének: az élő zenészekkel kísért bio-karaoke-nak illetve a bárzongorista zenei aláfestésével kísért bio-chill-out-nak.
A JAGER Bár műfaji sokszínűségébe ugyanúgy belefér majd a filmvetítés, a karaoke, de lesz itt beat-boksz show és nem utolsó sorban a hazai stand-up komédiások nagyágyúi, Badár Sándor, Kőhalmi Zoltán, Hadházi László és sokan mások. Hajnalig pedig Dj Paplan szórakoztatja a bulizókat.
És a sorban
az utolsó a Tehetségkutató Színpad. 35 percet kell játszani
majd a zenekaroknak, s mind három nap gyõztese fellép majd a következõ
FOO fesztiválon, valamint az összesített gyõztes egy kislemez elkészítését
nyeri, Lovasi András stúdiójában. Jelentkezési lap az FOO weboldalon.
)A szövegben nem lehet HTML-t használni, a linkeket pedig automatikusan aláhúzzuk. Az email cím megadása kötelezõ, de az oldalon nem jelenik meg. Ha van felhasználóneved, itt bejelentkezhetsz.
Az IP címedet megjegyezzük, de ezt csak a komment spam jellegének vizsgálatához használjuk fel.
Kötelező menet. Ha van igény, majd mesélek! ;)